Коктейльна карта еко-ресторану «Батьківська хата»


12.06.2019

В таку неймовірну спеку рятують лише смачні охолоджуючі напої. Коктейльна карта еко-ресторану «Батьківська хата» пропонує на вибір декілька освіжаючих і неймовірно смачних дрінків.

У жаркий день складно знайти коктейль,  що втамував би спрагу краще ніж «Куба Лібре». Вигаданий понад сто років тому він і сьогодні не виходить з моди. У «Мохіто» є все, що потрібно спекотним літом: холодок м’яти, свіжість лайма та солодкувато-пряний смак рому.

«Апероль Шпріц» – один із найтрендовіших літніх коктейлів в Європі. Історія напою бурштиново-помаранчевого відтінку налічує майже 100 років, а Італія та Австрія досі сперечаються, хто має привілеї називати його своїм.

«Текіла санрайз» – це коктейль, що відноситься до категорії long drink. Цікавим фактом є те, що «Текіла санрайз» входить в список рецептів коктейлів за версією Міжнародної асоціації барменів, якими повинен володіти кожен бармен.

Запрошуємо вас на відпочинок з улюбленим напоєм серед мальовничої природи за адресою 24-ий км автобану Київ-Одеса (15 хв. транспортом від м. Виставковий центр «ВДНГ», зупинка с. Іванковичі)

Тел.: (067) 401-38-58, (044) 592-15-35

https://www.facebook.com/BatkivskaHata/