Відчуйте тепло родинного затишку

Мегакорисні страви з гарбуза в еко-ресторані «Батьківська хата»


25.10.2017

Про корисні якості гарбуза можна написати цілу книгу. Найяскравіший осінній овоч – це повноцінний вітамінно-мінеральний комплекс. Чемпіон за вмістом заліза і вітамінів. Особливо цінний гарбуз тим, що в ньому міститься вітамін К, який практично відсутній в інших овочах і фруктах.

Із турботою про Ваше здоров’я еко-ресторан «Батьківська хата» розробив спеціальне гарбузове меню, щоб Ви сповна насолодилися цим мегакорисним продуктом.

Натуральні фреші в асортименті: гарбузовий, гарбузово-яблучний, гарбузово-апельсиновий. Це не просто фреші, а добре структурована і живильна рідина, яка дає організму незамінну користь та енергію. Наприклад, до складу гарбузового соку входить пектин. Ця цінна речовина має велике значення для обміну речовин. Вона знижує шкідливий холестерин, покращує кровообіг, навіть має властивість очищати організм від радіоактивних елементів і токсинів.

Каша гарбузова з домашнім сиром – ідеальне поєднання, яке сподобається як дорослим, так і дітям. Вона містить велику кількість вітамінів (особливо вітаміну D, так необхідного дітям), клітковину, а також позитивно впливає на зміцнення імунітету.

Ніжні золотаві і ситні гарбузові оладки – неймовірно низькокалорійний десерт. У поєднанні з домашньою сметанкою чи медом на вибір, принесуть вам масу задоволення своїм чудовим смаком.

Поспішайте скуштувати всі страви сезонного гарбузового меню!

Тел.: (067) 401-38-58, (044) 592-15-35.

24-ий км автобану Київ-Одеса (15 хв. транспортом від м. Виставковий центр «ВДНГ», зупинка с. Іванковичі).

Тел.: (066) 113-11-21, м. Київ, метро Бориспільська, мікрорайон Бортничі, вул. Світла, 3.