Відчуйте тепло родинного затишку

Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата» увійшла до «Книги рекордів України»!


20.04.2016

Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата» спільно з Асоціацією Кулінарів України та Київським національним університетом культури і мистецтв 20 квітня 2016 року встановили два рекорди, що увійшли до «Книги рекордів України».

1

Проект відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу, що проходив у Київському національному університеті культури і мистецтв.

2

Представники «Книги рекордів України» були запрошені, щоб зафіксувати встановлення національних рекордів: «Найбільша кількість кухарів на одній локації» та «Найбільша кількість видів вареників на одній локації».

3

Яскравий флешмоб за участі студентів, знаних шеф-кухарів, відомих рестораторів, викладачів готельно-ресторанної справи, що з’їхалися з усієї України, вражав своєю масштабністю. П’ятсот три людини у формі кухаря зібралися на одній площі та сформували абревіатури організацій-партнерів проекту – VII Всекраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу.

4 5

Наступний рекорд був встановлений завдячуючи великому асортименту вареників з різноманітними начинками, приготовленими студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ під кураторством шеф-кухарів еко-ресторанів «Батьківська хата». Представники «Книги рекордів України» зафіксували нове досягнення – «Найбільшу кількість видів вареників на одній локації».

6

Член Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін привітав рекордсменів та вручив пам’ятні сертифікати відомому ресторатору, популяризатору української кухні, власнику мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» Михайлу Поплавському, голові Асоціації Кулінарів України Михайлу Пересічному та декану Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігорю Комарницькому.

7

Відомий ресторатор, власник мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» Михайло Поплавський зазначив: «Сьогодні відбулася історична подія. Зібралася талановита молодь з усієї України, щоб продемонструвати свої вміння на VII Всеукраїнському конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва. На наших очах відбувалося формування майбутньої генерації фахівців готельно-ресторанного бізнесу, яка буде своєю майстерністю прославляти українську кухню та популяризувати її у світі.

Встановлені рекорди – це спільна перемога колективу Київського національного університету культури і мистецтв, Асоціації кулінарів України та меценату проекту мережі еко-ресторанів «Батьківська хата». Співпраця Вишу з представниками ресторанного бізнесу – це єдність теорії з практикою.

Основною метою конкурсу є популяризація багатогранності української кухні, яка є визнаною у всьому світі.

Їжте українське, купуйте українське, підтримуйте українське!».