Відчуйте тепло родинного затишку

Про ресторан


У ресторані «Кропива» Вас завжди зустрінуть фірмовою однойменною настоянкою та смачними ароматними стравами щедрої української кухні !

Сучасний інтер’єр ресторану, бар з великим вибором напоїв  –  дає відчуття легкості та спокою, а зелене неонове світло навіює особливу романтичність.

Головна зала ресторану оформлена  стримано та елегантно.

Характерна особливість ресторану «Кропива» – це корисні для здоров’я, домашні страви виготовлені з екологічно чистих продуктів власного фермерського господарства: український борщ з реберцями молодої свинки у хлібній скоринці, кілька видів вареників, реберця у гірчично-медовому соусі, домашня ковбаска, тощо. Ну, і звичайно, унікальна смарагдова  настоянка «Кропива»!  Проте  що кропиві, має корисні властивості  українці знали  з давніх часів.  Саме її використовували ще запорізькі козаки , котрі славилися міцним здоров’ям.

В ресторані «Кропива» на найвищому рівні можна провести  будь-який захід: ділову зустріч, романтичну вечерю, корпоратив, весільний бенкет, сімейне свято чи дитячий День народження. Завітавши родиною або з діловими партнерами, ви почуватиметесь комфортно та невимушено. Для цього  створені всі умови.

Відвідувачі можуть спокійно залишити своє авто на стоянці, яка знаходиться під відеонаглядом, і насолоджуватися відпочинком!

Побувавши в ресторані «Кропива» та відчувши справжню українську гостинність, ви неодмінно схочете повернутись сюди ще раз, аби насолодитись затишною і привітною атмосферою та скуштувати  смачні  фірмові страви в авторському виконанні нашого шеф-кухаря.