Відчуйте тепло родинного затишку

Ресторан «Культурний олігарх»


Історія назви ресторану пов’язана з власником мережі Михайлом Поплавським. Хтось із знайомих назвав Михайла Михайловича олігархом, та він відразу уточнив: «Я – культурний олігарх, багатий духовно». І зрозумів, що кращої назви для свого нового ресторану, не придумати.

Секрет успіху ресторану не тільки у смачних та вишуканих стравах, а й особливій атмосфері відпочинку – витонченості та елегантності. Завітавши до ресторану, ви відразу відчуєте елітарний статус та модну кухню – неповторні враження.

1

В меню ресторану – суцільні делікатеси: царська уха з осетрини, сьомги, білуги, судака і форелі, яку подають з королівськими креветками, копчені угрі, каре ягняти, молочні поросята, запечені в печі, королівська сирна запіканка з маком, 50 видів вареників – у тому числі з ананасами. Всі поважаючі себе бізнесмени просто обов’язково мають побувати в ресторані «Культурний олігарх», адже зал у ресторані заряджений на успіх. І якщо в когось справи в бізнесі не йдуть, після відвідин все позитивно зміниться. Це найкраще місце для ділових зустрічей у неформальній обстановці, якщо вам потрібно скористатися послугами Інтернет, у нас вільний доступ до WI-FI.

2

Інтер’єр закладу оформлений у класичному стилі: меблі з червоного дерева, в кутку зали білий рояль, на стінах репродукції відомих художників, кришталеві люстри та світильники – в поєднанні все це створює особливий піднесений настрій. Бармен запропонує вам різноманіття натуральної кави та заварного ароматного чаю.

А таких вишуканих десертів ви не знайдете ніде крім нашого ресторану. Словом все не передати, це потрібно побачити та спробувати.
Вишукане меню, багата карта вин, здатна задовольнити різноманітні смаки найвибагливіших гостей, а високий сервіс обслуговування обов’язково залишить незабутні та приємні враження.
Перед вами стоїть проблема, де можна романтично провести вечір? Ви не знаєте, де організувати презентацію, конференцію, бізнес-семінар, ділову зустріч або дитяче свято та ще не вирішили, де провести родинні урочистості? Вам здається, що буде багато проблем із проведенням весілля, ювілею, бенкету? Забудьте про це! До ваших послуг дві бенкетних зали на 54 та 60 осіб.

3

Довірте організацію вашого свята персоналу ресторану «Культурний олігарх». Свято Ваше – турботи Наші!

Зробити замовлення на обслуговування свята Ви можете за телефоном: (067) 467-14-43.