Відчуйте тепло родинного затишку

Ресторан “Сало”


Відомо, що в Україні споконвіку люблять сало, навіть жартома називають вітаміном С та національною валютою. Та й на Русі воно завжди користувалося великою популярністю.

 Ресторан-гриль «Сало» – це територія для справжніх гурманів легендарного українського стратегічного продукту.

Фасад еко-ресторану символічно прикрашає пам’ятник «Салу», ідея створення якого належить Михайлові Поплавському. Споруджений у 2011-му році монумент українському золоту, у вигляді свинки, нагадує про кулінарні вподобання наших пращурів і користується величезною популярністю серед відвідувачів і туристів.

У ресторані розкішний інтер’єр – меблі з червоного дерева, стіни розмальовані яскравими пейзажами стародавньої України  у стилі  бароко. Зал прикрашає найвишуканіший комин із неповторним теракотовим відливом кахлів, виконаний у народних традиціях глиняного гончарства минулих століть. Етнічний орнамент м’яко і вишукано оздоблює кожну окрему кахлю, в композиції створюючи мозаїчний експонат, який за тонкістю і довершеністю нагадує різдвяну писанку майстерної роботи. Місткий постамент над комином прикрашає симпатична біла порцелянова свинка, керамічна фляндрівка виробу – це просто найнезабутніші враження, які здатен залишити після себе комин!

Вишукане сервірування столів, білосніжний текстиль і скатертини, вишивані руками українських майстринь відразу створюють святковий, піднесений настрій. Меню ресторану теж розкішне: окрім ексклюзивних страв із сала до вашого столу – фірмові українські страви, приготовані за старовинною рецептурою родини Поплавських. Український борщ з реберцями молодої свинки зі сметанкою, та ще й у хлібній скоринці, накритий хрумкою кришечкою. Окрошку подають у льодяній тарілці. «Дунайська селедка» власного послу, короп запечений з цибулькою, свіжина «Гаряча сковорідка»,– підчеревина та молоденьке м’ясо з цибулькою, болгарським перцем та помідорчиками, що шкварчать на чавунній пательні і багато інших вишуканих делікатесів.

Сьогодні науково підтверджено, що сало – надзвичайно корисний продукт, воно і годує, і лікує. В ресторані всі страви готують лише зі свіжого «правильно обсмаленого» сала – не лампою, а золотавою ячмінною соломою, адже саме у правильно обсмаленому салі під шкуркою є біологічно активні речовини, які позитивно впливають на мозкову діяльність, імунітет та загальний життєвий тонус організму людини.

Ковбаска домашня, кров’яночка, млинчики з різноманітними начинками, мамині вареники із домашньою сметанкою, соління з погребка, різноманітні десерти – всю смакоту меню не злічити. Навіть напої в ресторані «Сало» – корисні, виготовлені за фірмовими рецептами, настояні на травах: «Кропива», «Медовуха», «Хреновуха», від яких, до речі, вранці голова не болить, бо виготовляють їх за високими технологіями – зі спирту найвищого ґатунку (перваку).

Якщо Ви вирішили відсвяткувати весілля, день народження, корпоратив або просто смачно та весело провести час із близькими та друзями, еко-ресторан «Сало» – до ваших послуг. Наші бенкетні зали зможуть прийняти більше 50-ти осіб, а фуршетні – 80-ти. Адміністратори допоможуть вам у виборі страв із широкого бенкетного меню та в організації незабутнього, феєричного свята. Будь-які страви ви можете замовити та взяти із собою в дорогу, додому або на гостинець батькам чи друзям.

Наші контакти: 235-ий км автобану Київ-Одеса (067) 467-16-76.