Відчуйте тепло родинного затишку

Відкрито «Київську реберню» на 24 км автобану Київ-Одеса!


08.06.2018

«Київська реберня» – ресторан для справжніх гурманів!

В меню – класичні реберця на грилі, реберця у медово-гірчичному соусі та соусі барбекю. Український борщ із реберцями молодої свинки , свіжина «Гаряча сковорідка», фірмова «Вогняна кава».

Різноманіттям та високою якістю славляться пивна та алкогольна карти. http://kyivskarebernya.com/

Затишна атмосфера ресторану додасть особливого шарму дружньому застіллю чи романтичному побаченню.

Гостями презентації стали Богдан Бенюк, Михайло Грицкан, Анатолій Матвійчук з чарівною дружиною, Іван Попович, Дмитро Ступка, Вікторія Маремуха та багато інших поціновувачів справжньої української кухні.

Офіціанти зустрічали всіх гостей, пригощаючи смаколиками, фірмовими реберцями, приготованими на багатті, та традиційними напоями.

Присутні насолоджувались апетитними стравами і неймовірною атмосферою. Від вельмишановних гостей лунали щирі вітання та музичні композиції.

 «Соковиті реберця – це українська класика! Ми відкрили «Київську реберню» на 24 км автобану Київ-Одеса. Краще один раз спробувати, ніж сто раз почути. Якість вища ніж ціна ! До зустрічі в «Київській реберні»!» – відзначив Михайло Поплавський.

Якщо Ви віддаєте перевагу високій якості страв, ексклюзивному меню і справжньому українському сервісу – ресторан «Київська реберня» саме для Вас!

24-ий км автобану Київ-Одеса ,готельно-ресторанний комплекс «Батьківська хата».

Працюємо з 10:00 до 22:00 без вихідних!

Тел.: (068) 789-74-94.