Відчуйте тепло родинного затишку

Власне виробництво


Основною особливістю мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» вже традиційно вважаються ексклюзивні страви української кухні, приготовані за старовинною рецептурою родини Поплавських, виключно з екологічно чистих, натуральних продуктів. Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата» дотримується популярного в сучасній світовій кулінарії напряму simple cuisine – проста натуральна їжа. В даному випадку – це новий погляд на українську національну кухню із прогресивної європейської точки зору, з орієнтацією на регіональність та сезонність використовуваної сировини. Для забезпечення роботи мережі еко-продукцією створений свій замкнутий цикл сільськогосподарського виробництва.
1

Ресторани мають власне фермерське господарство, звідки спеціально до «Батьківської хати» доставляються свіжі натуральні продукти: овочі, фрукти, запашна зелень, що дбайливо вирощуються на городах, у теплицях та садах.

5
Свіже м’ясо – тільки із власних тваринницьких та птахоферм, а риба – з кіровоградських ставків. У мережі оптимально налагоджене постачання продукції. До сніданку (з 6:00 ранку – в буденний день, з 7:00 – у вихідні) в ресторани прибувають машини з найсвіжішою провізією – м’ясом, молоком, сиром, домашніми яйцями та овочами – і протягом дня вона природним чином вичерпується. Друга опора «кухонної політики» мережі еко-ресторанів – самостійне виробництво. Шеф-кухарі зі своїми командами випікають хліб, булочки, пироги та круасани.

IMG_7255

Хліб випікається у власній мініпекарні з відбірних сортів зерна, яке вирощується у власному агрогосподарстві екологічно чистого району Кіровоградщини.

2
Кондитерські вироби – торти, тістечка, бізе як для ресторанів, так і на замовлення випікають у власному кондитерському цеху. Це справжні кулінарно-мистецькі витвори, які прикрасять весілля, дні народження, ювілеї та будь-які інші важливі події вашого життя чи просто задовольнять маленьку забаганку – побалувати себе смачненькими солодощами.

_MG_0037

Зимові заготовки – варення, засушені ягоди, з яких готують компоти, киселі, узвари, морси; хрумкі засолені огірочки, квашена капусточка, кисленькі помідорчики, мариновані грибочки, мочені яблучка і навіть найбільша ягода – кавун є смачною гордістю погребів мережі еко-ресторанів «Батьківська хата».

IMG_7294

У власному молочному цеху виготовляється, виключно зі смачного домашнього молока, корисна кисломолочка – ряжанка, сметанка, кілька видів сиру (моцарелла, бринза, сулугуні), вершкове масло. Вся продукція, яка виходить з молочного цеху є натуральною, високоякісною і не має хімічних домішок та комбінованих жирів.

3
М’ясний цех зі свіжого м’яса, що не знало заморозки, готує домашню ковбаску, кров’яночку, сальтисон, зельц, рулети з телятинки фаршировані овочами. Також засолюють сало і роблять «помазанку» (перетерте сало з часником, зеленню та спеціями). Є своя коптильня.

4

В мережі є міні-завод з виготовлення натуральних безалкогольних напоїв – сітра, лимонаду, холодного чаю, узвару, квасу та морсу.

1