Сьогодні неможливо уявити український стіл без вареників. Ця надзвичайно смачна та поживна страва вже давно стала національною. Саме тому Михайло Поплавський для прихильників популярного та улюбленого українцями смаколика відкрив мережу вареничних при еко-ресторанах “Батьківська хата”.

Різноманітне меню кафе “Вареники” задовольнить смаки навіть найвибагливіших гурманів. Улюблену страву запрошують скуштувати із солоними і солодкими начинками. Окрім традиційних із м’ясом, сиром, картоплею, можна поласувати фірмовими вареничками з вишнями та солодким сиром.

Готову страву приправляють домашньою сметаною, вершковим маслом, шкварочками або олією зі смаженою цибулькою. Вареники з вишнями подають у солодкому ягідному сиропі чи в медові, за бажанням.

Особливістю закладу є те, що всі вареники виготовляються вручну, зі щедро закладеною смачною начинкою. Полюбляють наші варенички дорослі і діти.

Вам буде запропоновано багатий асортимент корисних напоїв: узвар, квас, натуральні домашні соки. Всі страви та напої можна не лише скуштувати безпосередньо в кафе, але й взяти із собою. Це дуже зручно під час автомандрівок чи далеких переїздів.

Варенички у всі часи були урочистою стравою, якій відводилося важливе місце в народних звичаях. Їх оспівували у піснях і навіть встановлювали пам’ятники. Тому як справжній шанувальник національного кулінарного бренду Михайло Поплавський у 2010-му році відкрив пам’ятник “Варенику, який переміг кризу 2009 року”, що нагадує всім відвідувачам про споконвічні кулінарні традиції українців.

Є вареники у хаті – в Україні все гаразд:
Всі щасливі і багаті, щедре сонце світить в нас!
Слава хаті українській, слава Нашій всій землі,
І вареникам у мисці, що на Вашому столі!

Свято українських вареників чекає на Вас і Вашу родину!

235-ий км автобану Київ-Одеса, тел.: +38 (067) 467-16-76.