У ресторані “Кропива” Вас завжди зустрінуть фірмовою однойменною настоянкою та смачними стравами !

Сучасний інтер’єр ресторану, бар з великим асортиментом напоїв створюють відчуття легкості та спокою, а зелене неонове світло навіює романтичний настрій. Головна зала ресторану оформлена стримано та елегантно.

Характерна особливість ресторану “Кропива” – це корисні для здоров’я домашні страви, приготовані з екологічно чистих продуктів власного фермерського господарства: український борщ з реберцями молодої свинки у хлібній скоринці, кілька видів вареників, реберця у гірчично-медовому соусі, домашня ковбаска тощо.

Ну, і звичайно, унікальна смарагдова настоянка “Кропива”! Про те, що кропива, має корисні властивості, українці знали з давніх часів. Саме її використовували ще запорізькі козаки, котрі славилися міцним здоров’ям.

В ресторані “Кропива” на найвищому рівні можна провести будь-який захід: ділову зустріч, романтичну вечерю, корпоратив, весільний бенкет, сімейне свято чи день народження. Завітавши родиною або з діловими партнерами, ви почуватиметесь комфортно та невимушено.

Побувавши в ресторані “Кропива” та відчувши справжню українську гостинність, ви неодмінно схочете повернутись сюди ще раз, аби насолодитись затишною і привітною атмосферою та скуштувати смачні фірмові страви.

240 км. траси Київ-Одеса тел.: (067) 467-14-46